Haberler

Bandırma Taksi

Bandırma Taksi

Taksi 19. Yüz yılda Fransa’da ücret sayacı ile donatılmış kiralık at arabası olarak dünya tarihine girdi.

Adını da Fransızcadan alan “taxi” taksi sözcüğü günümüz ulaşımında kendine çok önemli bir yer tutmuştur. Taksiler ticari araçlardır. Ülkemizde sarı renkli olmak zorunluluğu vardır. Dünyanın farklı bölgelerinde alışılagelmiş kurallara da dayanarak farklı renklerde görülebiliyor. Türkiye’de taksi deyince akla Bandırma taksi geliyor. Hizmet, hız, konforlu araçlar ve güler yüzlü personelleri ile Bandırmanın en çok tercih edilen taksi şirketi olarak biliniyor. Sizde hemen bir taksi çağırmak için 0543 654 33 07 numarayı arayabilirsiniz.

Bandırma Taksi Nerede?

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde tüm bölgelerde çalışır. Geniş ve büyük bir taksi filosu olan Bandırma taksi duraklardan birisidir. 1974 yılında kurulan ve günümüzde halen yüksek ilgi ile hizmetine devam etmektedir. Bandırmanın en çok tercih edilen ve güven veren şirketi olarak bilinir. Sizde istediğiniz yere güvenle hızlı bir şekilde gitmek için sokaklarda taksi aramayın. 0543 654 33 07 bu numaradan firmayı arayarak kolaylıkla bulunduğunuz adrese taksi çağırabilir güvenli ve konforlu yolculuk yapmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Bandırma Taksi İstatistikleri

Ticari taksiler ülkemizde ulaşımı en konforlu şekilde yapmamızı sağlayan firmalardır. Bu firmaların başında Bandırma’nın en iyisi Bandırma Taksi gelmektedir. Aylık 3000000 km sürüş deneyimi, 9733 yolcu, 5 araç ve 5 sürücü ile hizmet vermektedir. Bu yolculardan geri bildirim alınmaktadır ve toplam 95110 mutlu yolcu istatistiğine sahiptir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu