Spor
Bursa Büyükşehir Belediyesporlu badmintonculardan 4 madalya
![](https://odemishaberleri.com/wp-content/uploads/2022/09/bursa-buyuksehir-belediyesporlu-badmintonculardan-4-madalya-fw41a3VY-750x470.jpg)
BURSA (İGFA) – Gürsu Sporcu Fabrikası’nda gerçekleştirilen organizasyonda Bursa Büyükşehir Belediyespor badmintoncuları, 4 madalya kazandı.
Büyük heyecanın yaşandığı İl Birinciliği’nde Bursa Büyükşehir Belediyespor’dan Efe Kağan Aşık tek erkeklerde birincilik kürsüsüne çıkmayı başardı. Organizasyonda ayrıca Bursa Büyükşehir Belediyespor’dan Metehan Selim Dönmez-Efe Kağan Aşık ikilisi çift erkeklerde ve Metehan Selim Dönmez de karışık çiftlerde birinci olmayı başardı.